Ana Sayfa Ritüeller Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli Nedir – Nasıl Yaptırılır

Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli Nedir – Nasıl Yaptırılır

- admin
0 Yorum

Sevgiliyi geri döndürme ritüeli işlemini bu konuda deneyimli, işinin ehli medyum, hoca veya danışmanlara yaptırmalısınız. Medyum hoca veya bu konuda uzman olan kişinin mesleki ismi ne ise bu ritüel konusunda uzman olan kişilerle sevgiliyi geri döndürme ritüelinizi yaptırmaya özen göstermelisiniz ki olumsuz bir sonuçla karşılaşmayın. Ritüel işlemleri, meşakkatli ve sabır isteyen işlemlerden oluşurlar. Sevgilinizi yüzde yüz sonuçla geri döndürmek ve negatif durumlarla karşılaşmamak için lütfen deneyimli kişilerden destek alınız.

Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli Nedir?

Sevgiliyi geri döndürme ritüeli, herhangi bir nedenle giden, uzaklaşan ve geri dönme ihtimali olmayan sevgiliyi geri getirme üzerine, kısa zamanda döndürmek üzerine yaptırılan bir uygulamadır. Sevgili veya nişanlı olan çiftler bazen bir nedenle tartışır, ayrılır, birbirinden uzaklaşır, küser ve konuşmazlar. Giden sevgiliyi bu durumda geri döndürme amacıyla bu ritüelden destek alabiliriz. Sevgilisini sevdiği ve ona âşık olduğu için, sevgilisiyle mutlu olduğu için ondan ayrılmak istemeyen taraf, sevgiliyi geri döndürme ritüelinden yardım alabilir.

Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli Neden Yaptırılır?

Sevgiliyi geri döndürme ritüeli yaptırılma nedeni özetle, giden sevgilinin geri dönmesi, gelmesini sağlamaktır. Sevgililerin gitme, ayrılma nedenleri sayısızdır. Her ilişkinin farklı bir bitiş hikâyesi vardır. Bazı ilişkilerde tartışma sonucu bazılarında araya giren aile üyeleri, yakınlar, çevreden tanıdıklarımızın müdahalesi ile ortaya kötü sonuçlar, ayrılıkların çıkması nedeniyle sevgili gidebilir. Sevgililerin ayrılma hikâyeleri çok çeşitli olsa da istenilen sonuç aynıdır, sevgiliyi geri döndürmedir. Birçok nedenle gidebilen sevgilileri geri döndürme için bu ritüelden destek alınabilmektedir.

Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Sevgiliyi geri döndürme ritüeli yapılma aşaması oldukça zordur. Birçok işlemi olan bu ritüelde; kullanılan malzemeler de çeşitlidir. Sevgili olan çiftler hakkında bazı kişisel bilgiler, sevgililerin bazı kişisel eşyaları, ritüel nesneleri ve materyalleri sevgiliyi geri döndürme ritüellerinde kullanılırlar. Her insanın hayatı farklı olduğundan yapılan ritüelde kişiye özel yapıldığından, kullanılan ritüel malzemeleri farklılık gösterebilir. Ritüel uzmanı bazı durumlarda yazı, şekil, desen, büyülü sözlerden de yararlanabilir.

2 Haftada Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli

2 haftada etkisini göstermeye başlayan sevgiliyi geri döndürme ritüelini yaptırdıktan sonra sabırla beklemeli, sonuçlarını gözlerinizle görmelisiniz. Sevgiliyi geri döndürme ritüeli uzmanlık isteyen, oldukça kapsamlı bir işlemdir. Sonuçları, tutma süresi kişiye göre değişerek 14, 15, 17 gün içinde farklı zamanlarda etkisini gösterebilir. Genelde sevgiliyi geri döndürme ritüeli en az 2 hafta, 14 gün sonra kesin etkisini göstermeye başlar. Sizler de sevgiliyi geri döndürme ritüelini yaptıracaksanız ritüel uzmanı medyumlarla iletişime geçerek, konu hakkında bilgi almalısınız.

Benzer Konular

Yorum Bırakın