Ana Sayfa Ritüeller Gideni Geri Getirme Ritüeli Nedir – Kaç Günde Yapılır

Gideni Geri Getirme Ritüeli Nedir – Kaç Günde Yapılır

- admin
0 Yorum

Gideni geri getirme ritüeli işleminin iki türde yapıldığını belirtebiliriz. Eşya için de bir şahıs için de yaptırılan ritüel, çok az da olsa bir nesne için de bazen yaptırılmaktadır. Ritüeller karmaşık ve bilgi isteyen işlemlerden oluşmakta yapım aşamalarında da uzmanlık, deneyim isteyen uygulamalar olduğundan herkes ritüel yapamaz. Ritüel yapacaksanız işin uzmanından destek almanız daha iyi olacaktır. Diğer seçenek de deneyimli birinden tam ve doğru bir şekilde öğrenmek ve gideni geri getirme ritüelini yapmaktır.

Gideni Geri Getirme Ritüeli Nedir?

Gideni geri getirme ritüelinin yapımı zor olduğundan sabır, bilgi isteyen işlemlerle uğraşmak istemiyor, kesin sonuç almak istiyorsanız en iyisi uzman yardımı almaktır. Gideni geri getirme ritüeli, iki şekilde yapılan bir uygulamadır. İnsanlar için yaptırılan gideni geri getirme ritüelinde giden, uzaklaşan, ayrılan veya boşanan kişiyi döndürme yani getirme amacı hedeflenir. Sevgili, eş, nişanlı gibi sevdiğimiz ve değer verdiğimiz birinin gelmesi, geri dönmesi amacıyla bu ritüel yaptırılmaktadır.

Gideni geri getirme ritüelinde sevdiğimiz, âşık olduğumuz kişinin geri gelmesi amaçlanmaktadır. Bazı ilişkiler ve evliliklerde küslük, boşanma ve ayrılıklar olabilmektedir. Bu durumlarda sevdiğimiz kişi, nişanlı veya eşi geri döndürmek, gelmesini sağlamak isteriz. Gideni geri getirme ritüeli işte bu sebeplerle yaptırılan bir işlemdir. Eşyalar bazen değerli olunca kayıp veya çalındıysa gideni geri getirme ritüelinden destek alınabilir. Değerli eşyamız dönsün diye de yaptırılan bu işleme gideni geri getirme ritüeli denilmektedir.

Gideni Geri Getirme Ritüelleri Neden Yaptırılırlar?

Gideni geri getirme ritüellerinin yaptırılma amaçları çok farklı nedenler olsa da sonuç aynıdır. Giden bir kişi, sevdiğimiz, değer verdiğimiz bir insanı geri döndürmek isteriz. Bazı ilişkiler ve evliliklerde sorunlar çıkabilmekte ve bunun sonucunda ayrılık, soğukluk, küslük, mesafe araya girebilmektedir. Aşkımız, sevgilimiz, eş veya nişanlımızı yanımızda ister onu özleriz. Bu ve benzeri durumlarda insanlar gideni geri getirme ritüelinden destek alabilmektedirler. Az da olsa bazı kayıp, çalıntı eşyalara verilen manevi değer sebebiyle de ritüel yaptırılabilmektedir.

Gideni Geri Getirme Ritüellerinin Yapımları

Gideni geri getirme ritüellerinin yapımları sırasında kişisel bilgiler ve özel bazı detaylar kullanılmaktadır. Mesela eşyanın ne zaman kaybolduğu veya çalındığı, giden eşin hangi nedenle gittiği, sevgilinin ne sebeple uzaklaşıp küstüğü gibi. Bu bilgiler dışında bazı ritüel eşyaları, büyülü sözler, etkili ritüel eşyaları, materyalleri de gideni geri getirme ritüellerinde kullanılabilmektedirler. Gideni geri getirme ritüellerinde kişiye özel işlem yapılmakta ve her ritüelde farklı söz, eşya ve materyaller de kullanılabilmektedir.

14 Günde Gideni Geri Getirme Ritüeli

Gideni geri getirme ritüeli iki farklı şekilde yaptırılmaktadır. Genelde insanlar, sevgili veya eşler için yaptırılan bu ritüel çok az da olsa değerli eşyalar için de yaptırılabilmektedir. 14 gün içinde yani en az 2 hafta sonrasında gideni geri getirme ritüelinin etkisini göstermeye başladığını görebilirsiniz. Etkili ve yüzde yüz kesin etkin sonuçlar için uzman bir ritüel danışmanı, deneyimli medyum hocalar, ritüel konusunda deneyimli olan kişilerle çalışmaya özen göstermelisiniz.

Benzer Konular

Yorum Bırakın