Ana Sayfa Medyumlar ve Büyüler Nazar ve Büyü Belirtileri

Nazar ve Büyü Belirtileri

- admin
0 Yorum

Nazar ve büyü belirtileri konusunda diyebileceğimiz, her insan yaşamının belirli bir döneminde üzerinde büyü ve nazarın olduğunu hissetmiştir. Halk arasında insanlar, işleri iyi gitmediği zaman, ne yapsam olmuyor üzerimde büyü mü var diye söyler. Toplumda bazı durumlarda, ne yapsam olmuyor nazar mı var üzerimde diye de söylenebilir. Bu ve benzeri sözleri mutlaka duymuş, çevrenizden, ailenizden bu tarz sözleri işitmişsinizdir. Büyü ve nazar konusunda en çok merak edilen konuysa nazar ve büyü belirtileridir.

Nazar ve Büyü Ne Demektir?

Nazar, diğer adıyla kem göz aslında kısaca bakış demektir. Bir kişi yani canlı bir varlık ya da cansız bir varlığın başına kötü bakışlarla yani nazarla, kaza ve bela gibi kötü olaylar geldiği düşünülür. Hamile olanlar, çocuklar ve hayvanların nazardan daha çok etkilenildiğine inanılmakta, toplum arasında da bu inanış varlığını korumaktadır. Bakışların, yakıcı bir güç ayrıca negatif anlamda bir enerji durumu yarattığı da düşünülmektedir. Kem göz ve nazar inancının tarihi çok eski zamanlara kadar uzanmaktadır.

Büyü; beşinci boyut, ruh ötesi âlemdeki varlıkların yardımları ile medyumlar tarafından yaptırılan uygulamalardır. Büyü veya sihir; mistik, doğaüstü ve paranormal uygulamalarla güçlendirilir. Büyüde amaç, kişileri ve olayları etki altına almaktır. Ak büyü ve kara büyü olarak tüm büyü çeşitleri 2 kategoriye ayrılır. İyi amaçla yaptırılanlar ak büyü, kötü niyetle yapılanlar kara büyü kategorisine girmektedir. Büyünün malzemeleri arasında farklı nesneler, kişisel eşyalar, sihirli yazı ve semboller duruma göre kullanılmaktadır.

Nazarın Belirtileri

Nazarın belirtileri ile ilgili birkaç örnek verilebilir. En çok görülen nazar belirtisinin, sık sık kişinin esnemesi olduğunu söyleyebiliriz. Ortada sebep yokken baş ağrısı veya vücutta herhangi bir nokta ile ilgili ağrı çekme durumu da nazar belirtilerindendir. Sebepsiz yere kendini kötü hissetme durumu veya çok sık esnemek olaylarını çok fazla yaşamaktaysanız üzerinizde büyük bir ihtimalle nazar vardır ve bir uzmanla görüşerek ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bir uzman medyum veya hocaya giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nazarın belirtilerinden bazıları şunlardır: kişinin sürekli uykusunun gelmesi durumu, uykusunu almasına rağmen kişinin hep uyuma isteği, kişinin eşyalarının çoğu zaman kırılması veya parçalanması durumu, unutkanlık, dalgınlık durumları nazardan oluşan olaylardır. Devamlı yapılan davranış kalıpları ve bazı sözleri söylemeyi takıntı derecesinde tekrarlama durumu, bıçak gibi aletlerden korku duyma durumu, karanlıktan ve yalnız kalmaktan korkma durumlarının da nazar belirtileri olduğunu söyleyebiliriz.

Büyünün Belirtileri

Büyünün belirtilerinden en çok görüleni yoğun derecede yaşanan baş ağrılarıdır. Sebepsiz yere yaşanan baş ağrıları ve vücudun herhangi bir yerindeki düzenli ağrılar genelde büyü sebebiyle olmaktadır. Kısmetsizlik durumu yani aşk, iş, evlilik, para, yaşam konularının herhangi biriyle ilgili kısmetsizliğin yaşanmasının nedeni de çoğunlukla büyüdür. Olumsuz olayların sık yaşanması ve kişinin mekân değişikliğiyle davranışlarının değişmesi de genelde büyü kaynaklıdır. Her durum, büyü kaynaklıdır diyemeyiz ancak bu belirtilerin çoğunluğu büyüden oluşmaktadır.

Benzer Konular

Yorum Bırakın