Ana Sayfa Medyumlar ve Büyüler Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsın?

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsın?

- admin
0 Yorum

Büyü yapıldığını nasıl anlarsın, üzerinde büyü varsa ne yapmalısın gibi sorular hepimizin hayatımızda bir kez de olsun söylediği ve telaşlanarak sorduğu sorulardandır. Öncelikle büyü yapıldığını anladıktan sonra bir medyuma gitmek gerektiğini bilmeliyiz. Uzman medyum, büyü konusunda işinin profesyoneli olan, yıllarca büyü ve büyü çeşitlerini yaparak tecrübe kazanmış olan kişiler yani medyumlar büyü işinde yetkili isimlerdir. Bazı toplumlarda medyum yerine başka isimler de kullanılabildiğini görebiliyoruz.

Büyü yapan uzman bilirkişi bazı yerlerde medyum olarak geçse de, çoğunlukla bu isimle bilinmektedir, bazı yerlerde hoca, büyü yapan, büyücü gibi isimlerle de söylenilebilir. Önemli olan burada bu isimler değildir, isimler değişse de meslek aynıdır. Büyü uzmanı olan kişiler esas alınarak, üzerimizde büyü olduğunu anlar anlamaz medyumlara gitmeli, onlardan destek almalıyız. Büyü ve büyü çeşitlerinden hangisi yaptırılmışsa bozdurmak için veya büyü yapımı için de medyumlardan yardım alabiliriz.

Büyü Nedir ve Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyü kelimesi Eski Türk dilinde bügü, bügi şeklinde yazılırdı. Büyü çok eski yıllarda sihirbaz anlamında da kullanılırdı. Doğaüstü gizli güçler vardır ve bu gizli güçlerle iletişime geçerek büyü yapımını hazırlayan büyü uzmanları, kişilerin istek ve amaçlarına uygun şekilde sihirleri yaparlar. Büyüler birçok amaçla yapılabilirler. Büyüleri yaptırmak isteyenler insan olduklarından dolayı, binlerce hatta daha fazla sayıda sebeple medyuma giderek büyü yaptırmak isteyen birçok kişi olmaktadır.

Büyüyü insan yaptırmak ister ve insanların hayatta ve yaşamlarında milyon tane hedefi, amacı, isteği olabileceğinden ötürü büyülerin yaptırılma amaçlarının sayısının sonsuz sayıda olduğunu söyleyebiliriz. Büyülerin asıl amaçları, olay ve insanlara etki etmesi ve istenilen, hayal edilen durumun yaratılmaya çalışılmasıdır. Büyü çeşitlerinin sayısı çoktur, binlerce hatta milyon tane büyü çeşidi bile olabilir. Tarihte var olan büyülerin sayısı sonsuzdur ve giderek de artmaktadır. Aşk, kısmet, evlilik, gideni geri getirme, bağlama, ayrılık, uzaklaştırma, birleştirme ve daha birçok büyü çeşidi vardır.

Bende Büyü Varsa, Bunu Nasıl Anlayabilirim?

Büyü bende varsa bunu nasıl anlarım sorusunu, bazı durumlara dikkat ederek bazı olaylar anlaşılabilir diyerek cevaplandırabiliriz. Bazı durumlar vardır ve bunları iyi gözlemlersek, büyü olayını hissedebilir, üzerimizde büyü olup olmadığını kolayca anlayabiliriz. Herkes için bu durumlar geçerli değildir, genelleme yapamayız, bazı insanların kaderi öyle olabilir, yapılan seçimler bazı olayları doğurabilir. Yani bu sayacağımız durumlar herkes için büyü yapılmış sonucunu çıkarmaz ama çoğunlukla büyü olduğu sonucuna varılabilir.

Baş ağrılarını çok sık yaşıyor ve yaşamımızda çok fazla iş, evlilik konularında kısmetsizlik yaşamaktaysak üzerimizde çoğunlukla büyü olduğu sonucuna varılabilir. Yer değişimi olduğunda yani eşimizle evde kötüysek ve dışarda iyi anlaşıyorsak gibi ve benzeri durumlarda üzerimizde büyü olduğu sonucuna varabiliriz. Olumsuz, kötü, bizi üzen olaylarla haddinden fazla karşılaşıyorsak da büyü olduğu sonucuna varabiliriz. Bu durumları yaşadıysanız bir medyuma giderek daha detaylı bilgi alabilir, üzerinizdeki büyüleri ayrıntılı öğrenebilirsiniz.

Benzer Konular

Yorum Bırakın