Ana Sayfa Yıldızname Yıldız Yükseltme Vefki Nedir Artıları Etkisi ve Sonuç Süresi

Yıldız Yükseltme Vefki Nedir Artıları Etkisi ve Sonuç Süresi

- admin
0 Yorum

Öncelikle yıldız yükseltmenin ne olduğunu bilmelisiniz. İnsanlar sevaplar ve günahlar  kazanırlar. İlk öncelik olarak sevap kazanmak değil de günahtan kaçmak gerekir ve kulağa daha mantıklı gelir. Bu sevap ve günah durumlarına göre yıldızınız düşer ve yükselir. Günah gibi kötü durumlarda olan düşük yıldızınızı, sevap ile yükseltmeye yıldız yükseltme denir.

Çeşitli yıldız durumları vardır. Bu durumlar ise; yıldızın kapalı çıkması, yıldız düşüklüğü, yıldız yüksekliği, yıldızın kayması, yıldız düşmesi ve iki yıldızın çarpışmasıdır.

Yıldız yükseltme vefki, yıldızı düşük olan kişinin, tesirli dua yolu ile yıldızını yükseltmesine denir. Bu yıldız yükseltme vefki yapılan kişi nazardan korunur. Yıldız vefkinin en çok yapılma amacı da nazardan korunmak tır.

Yıldız Yükseltme Nasıl Yapılır?

Belirli ayet ve Allah’ın isimleri yıldızınızı büyük bir derecede yükseltme özelliğine sahiptir. Kişiye nazar değdiği andan itibaren bütün aksilikler ve kötü enerji kişinin üzerinde belirir. Bu negatif enerji ve kötü olaylardan kurtulmak için yıldız yükseltme vefki yapılır.

Yıldız Yükseltme Vefki Kişide Olan Artılar Nelerdir?

Yıldız yükseltme vefkinin belirtilerini saymak gerekirse;

  • Geç nazara gelirler.
  • Başladığı bir işe odaklanıp hemen bitirirler.
  • Baş ağrıları olmaz.
  • Çalışkandırlar.
  • Sihir ve büyünün etkisinde kalmazlar.
  • Sürekli aktif halde olup ve azimlidirler.

Yıldız Yükseltme Vefki Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Yıldız yükseltme vefkinin kaç günde etkisini gösterdiği tam olarak bilinmez. Bazı kaynaklara bakıldığında bu kesin değildir. Bu nedenle yıldız yükseltme vefki yapan kişi, sabırlı bir şekilde yıldız yükseltme vefkinin gerçekleşmesini beklemesi gerekir. Tabi bu vefkin bir medyum tarafından yapılıp, kontrol edilmesi şarttır. Kişinin medyumu dinlemesi ve medyumun dediği konulara uyması gerekir. Aksi takdirde kişinin istediği yani yıldız yükseltme vefki, gerçekleşmez.

Benzer Konular

Yorum Bırakın